Kullanıcı Yorumları

Lifta 5 mg 14 ve 28 tablet kullananların yorumlarının incelendiği sayfamızda ürün ile alakalı tüm bilgilere yer verilmektedir. Lifta hapın yan etkilerinden bahsederek başladığımız yazımızda etkisinin ne kadar sürdüğüne dair tüm detaylar bulunmaktadır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus bu bilgilere %100 garanti verilmemelidir. Çünkü sitemizde bulunan Lifta yorumlarının tamamı kullanıcılar tarafından yapılmıştır.

Lifta 5 mg kullanıcı yorumları

Eczanelerde satılan ereksiyon hapı Lifta kullananların yorumlarına geçmeden önce hatırlatmamız gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Site içerisinde yapılan tüm yorumlar Google arama motorunda yer alan platformalardan toplanmıştır. Kesinlikle ürünü satın alma yönünde tavsiye değildir. Sadece belirlilen özelliklerin erkekler üzerinde ki etkili olup olmadığını tespit etmek amaçlı hazırlanmıştır.df

Yusuf A.: Cinsel hayatımda yaşadığım sertleşme sorunundan dolayı uzman doktoruma muayene olmak için gittim. Kontroller ve test sonuçlarına göre penise giden kan akışının az olduğu tespit edildi. Bu sebepten dolayı da Lifta 5 miligram isimli ürünü tavsiye etti. Ancak altını çizerek sadece eczaneden almamı söyledi. Çünkü ilaç ruhsatına sahip ürünlerin eczaneler haricinde satılması yasakmış. Çoğu zaman İnternet üzerinde satılan ilaçların sahte olduğuna dair yazı okumuştum fakat doktorumdan duyunca daha inandırıcı geldi.

İsmail T.: Uzun zamandır hayatımda yaşamadığım sorunları üst üste görmeye başladım. Bunların en başında erken boşalma ve sertleşme problemi geldi. Eskisi gibi uzun süreli ilişkilerimden hiç eser kalmamıştı. Eşimin sürekli erken boşalmamdan dolayı şikayet etmesi üzerine eczacı arkadaşımın yanına uğrama vaktinin geldiğini düşündüm. Kendisi ile yaptığım görüşme sonrasında Lifta 5 mg ilacının tam bana göre olduğunu beyan etti. Hatta İnternet üzerinden Lifta kullanıcı yorumlarını okuduğum zaman da kendisine hak vereceğimi söyledi. Dediği gibi öncelikle Google arama motorlarında 5 mg Lifta hakkında araştırmalar yapmaya başladım. Bazı kullanıcılar üründen memnun kalırken, çok az kişilerinde ürünle alakalı şikayetlerinin olduğunu gördüm.

Serdar H.: Cinsel birleşmelerinizde ciddi manada sıkıntı yaşıyorsanız size tavsiye edebileceğim en iyi ürün Lifta 5 miligramdır. Lütfen bu yorumumu kesin çözüm olarak değil, öneri olarak alınız. Lifta üzerinde kendi deneyim ve tecrübelerime dayanarak bilgi aktarmak istiyorum. Bundan dolayı sizi yönlendirmek ve ürünü satın almaya meyil etmek istemem. Dolayısıyla ilacın sadece kendi bünyemde etkisinden bahsedip yazıma nihayet vereceğim. Öncelikle ilişkiye girmeden 60 dakika önce bol ile alınarak kullandığımı söylemek istiyorum. Cinsel aktiviteye başlamadan önce de muhtemel ön sevişmeyi 15 dakika civarında uzatırsanız daha çok etkisini görebileceğinizi söyleyebilirim. Bu tekniğim sonucunda oldukça yüksek oranda ilacın olumlu sonuç verdiğini görebileceksiniz.

Serpil C.: Kocam ile aramda 6 aydan daha fazla sürede cinsel sıkıntı yaşadım. Kısa süre içerisinde erken boşalması ve penisin hemen sertleşmemesi cinsel hayatımdan soğutan en büyük nedendi. Ülkemizde her erkekte erken boşalma sorunun olduğunu biliyoruz fakat penisin yeniden ereksiyon haline gelmemesi ayrı bir hastalıkmış. Bu sebepten ötürü erken boşalma yaşayan erkeklerin bir kısmı ereksiyon ilaçlarından destek alabilirmiş.

Mustafa Ö.: Sertleştirici hapların yan etkilerini araştırırken Lifta 5 mg adında bir ürüne rastladım. Bu da fosfediezteraz 5 inhibitöründe yer alan bir ürünmüş. Cinsel ilişkilerde ereksiyon sorunu yaşayan erkekler oral yolla bu ilacı aldığı zaman sertleşme problemini ortadan kaldırıyormuş. Lifta kullananların yorumlarında okuduğum kadarıyla sadece doktor tavsiyesi üzerine alınıyormuş. Yani kendi isteğinizle eczaneden almaya gittiğiniz zaman vermeyebilirler.

Lifta 5 miligram yan etkileri nelerdir?

Lifta’nın yan etkileri hakkında kullananların yorumları sayfamızda görüşlere yer vermeye çalıştık fakat önemli olan bir hususu daha dile getirmek istiyorum. 5 miligram Lifta’yı doktorunuzun reçete dahili dışında kullanırsanız; mide bulantısı, baş ağrısı, yüzde kızarıklık gibi olası risklerle karşılaşmanız muhtemeldir. Yan tesirlerin etkili olması da kişinin bünyesine bağlı bir durum olduğu için doktorunuzun tavsiye etmesi durumunda da karşılaşmanız muhtemel olabilir.

Lifta’nın etkisi ne kadar sürer?

Cinsel ilişki öncesinde kullanım talimatına uyularak alınan Lifta 5 mg tabletin etkisi 6 saat boyunca devam eder. Fakat bahsedilen süre boyunca penis her daim sert ve ereksiyon halinde kalmayacaktır. Cinsel uyarının meydana gelmesi durumunda ekseri ürün ihtiyacı duyulmaksızın Lifta etkisini gösterecektir.